foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
"Potępienie i oskarżenie to narzędzia, którymi posługuje się wróg, aby zatrzymać nas w miejscu. Pamiętaj... Bóg Cię nie oskarża!." - Marcin Zieliński - Ps 103, 8-14 Miłosierny jest Pan i łaskawy, nieskory do gniewu i bardzo łagodny. Nie wiedzie sporu do końca i nie płonie gniewem na wieki. Nie postępuje z nami według naszych grzechówani według win naszych nam nie odpłaca. Bo jak wysoko niebo wznosi się nad ziemią, tak można jest Jego łaskawość dla tych, co się Go boją. Jak jest odległy wschód od zachodu, tak daleko odsuwa od nas nasze występki. Jak się lituje ojciec nad synami, tak Pan się lituje nad tymi, co się Go boją. Wie On, z czego jesteśmy utworzeni, pamięta, że jesteśmy prochem.

Ruch Światło-Życie  - Diecezja Gliwicka - Rejon Tarnowskie Góry

wychowanie sexDrodzy ojcowie i matki.
 Zapraszamy Was na otwarte spotkanie ojcowskiego klubu w Zabrzu-Pawłowie w trybie online. 
Aby dostać zaproszenie wyślijcie e-mail na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms-em na 601991078.
Nie zapomnijcie się zalogować na spotkanie. Razem z dr Piotrem Wołochowiczem pogadamy o wychowaniu dzieci i ściśle o sprawach związanych z seksualności..!
Będzie możliwość zadawania pytań....
 
Na zachętę ostatni wywiad naszego gościa:
 
 
Pozdrawiam serdecznie
 
Maciej Petela
DK krąg św. Franciszek Zabrze

lider Tato-Klubu & trener TATO.NET
kom. 601 991 078
--------------------------------------------------------------------------------------
Należymy do sieci Ojcowskich Klubów inicjatywy TATO.NET
http://www.tato.net/tatonet_en/lista-klubow/item/11-ok-zabrze

Fanpage do polubienia
https://www.facebook.com/TatoKlubZabrze

Nowości OAZA.PL

Aktualności – OAZA.PL

17 maj 2021

Ruch Światło-Życie

Modlitwa

Modlitwa za wstawiennictwem sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego

 

     Boże, Ojcze Wszechmogący, dziękujemy Ci za Twojego kapłana Sługę Bożego Franciszka, którego w niezwykły sposób obdarzyłeś łaską wiary konsekwentnej, tak iż swoje życie oddał niepodzielnie na Twoją służbę.

Dziękujemy Ci za to, że pozwoliłeś mu gorąco umiłować Twój Kościół i zrozumieć, że najgłębszą zasadą jego żywotności i płodności jest oblubieńcze oddanie siebie w miłości Twojemu Synowi, na wzór Niepokalanej, Matki Kościoła.

Dziękujemy Ci również za to, że przez tego kapłana wzbudziłeś na polskiej ziemi Ruch Światło-Życie, który pragnie wychowywać swoich uczestników do posiadania siebie w dawaniu siebie i w ten sposób przyczyniać się do wzrostu żywych wspólnot Kościoła.

Bądź uwielbiony, Boże, w Słudze Bożym księdzu Franciszku, w jego życiu i dziele, i racz wsławić swoje Imię, udzielając mi przez jego wstawiennictwo łaski .................... o którą najpokorniej proszę.

Amen.