To już po raz ósmy o. Rafał Kogut wraz z Diakonią "Obdarowani" zaprosił wszystkich, na weekendowe rekolekcje "Ogień Boży" na Górę św. Anny w dniach  13-15 czerwca 2014. Były to rekolekcje wyjątkowe, bez konferencji, zajęć warsztatowych ale z trwającą przez 48 godz. , również w nocy, adoracją Najświętszego Sakramentu i Uwielbieniem.

Zapisaliśmy się na nie już w marcu, tak naprawdę nie wiedząc za bardzo dlaczego, gdyż w tym czasie zbiegało się tyle terminów..., ale zaufaliśmy Panu Jezusowi, że wie co robi, kierując nas tam właśnie, w tym czasie.

 

Kiedy dzień przed wyjazdem na Górę św. Anny zostaliśmy wybrani do posługi "pary diecezjalnej" wiedzieliśmy już, że nie jest to przypadek i Pan Jezus wybrał to miejsce i czas, by pokazać nam czego oczekuje od nas w realizacji tej nowej posługi.

Dzieci

Modlitwa językami i proroctwa nie były nam wcześniej obce podczas modlitwy, ale pierwszy raz chyba poczuliśmy, że Pan Jezus mówi właśnie do nas.

Powoli topniały nasze serca, Pan Jezus pokazywał nam konkretne sprawy w naszym życiu, które wymagają nawrócenia. Odszedł gdzieś strach i  pojawiło się przekonanie o tym, że Pan Jezus naprawdę nas kocha i że mamy misję do wypełnienia w związku z posługą, którą przyjęliśmy.

Chwała Panu!

Adriana i Grzegorz Machoń

ZDJĘCIA z rekolekcji

Poniżej filmy z uwielbienia po ostatniej Eucharystii w niedzielę 15 czerwca.