Zapraszamy wszystkich fanów oraz miłośników liturgii na spotkanie Diakonii Liturgicznej. Nie masz doświadczenia? Nie przejmuj się, o wszystkim opowiemy.
Już w najbliższy czwartek (24 wrzesień) odbędzie się spotkanie DL. Mile widziani zarówno doświadczeni znawcy, jak i Ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z posługiwaniem. Zaczynamy o godz. 19:00 w Domu św. Józefa przy kościele pod wezwaniem NSPJ i MBF w Tarnowskich Górach - Strzybnicy. W tym roku będziemy zapoznawać się z poszczególnymi częściami Eucharystii. Co to są tropy kyrialne? Ilu kadzielnic można używać w czasie jednej Mszy? Dlaczego ministranci wołają: „Zawsze druga!”? Odpowiemy na wszystkie te pytania, a nawet dodamy kilka ciekawostek. Na najbliższym spotkaniu omówimy przygotowanie do liturgii. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami? A może po prostu posłuchać? W obu przypadkach zapraszamy do nas. Do zobaczenia w Strzybnicy! 
kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.