DWZapraszamy na spotkania  dla dzieci będą się odbywały  w 2 i 4 sobotę miesiąca w salkach przy MBUCh od godz. 14:30 - 18:30. tak aby rodzice, którzy mają w tym czasie spotkanie kręgu, mogli dzieci dowieźć i odebrać. Na pierwsze spotkanie zapraszamy już 14 października 2017r.
 
W czasie spotkania zamierzamy spędzać czas kreatywnie. Będą zajęcia plastyczne, śpiew, taniec, planujemy turnieje gier planszowych (bo mamy dostęp do ciekawych), sporty (w zależności od pogody) i wiele różnych atrakcji.
 
Ponadto w czasie trwania takiego spotkania, dla chętnych dzieci, będzie wygospodarowany czas na formację w Oazie Dzieci Bożych. Animatorstwa podjęła się tutaj Hania Tyczka, a moderatorem ma zostać O. Leszek Szkudlarek.
 
W chwili obecnej zapraszamy dzieci od 3 lat (bez górnego limitu;). Jeśli ilość rąk do posługi na to pozwoli być może w przyszłości podejmiemy się również opieki nad nieco młodszymi krasnalami.
 
Chętnych rodziców prosimy aby przynieśli ze sobą coś do przekąszenia dla dzieci, oraz coś do picia. Odpowiedni ubiór (gdybyśmy np. chcieli wyjść na dwór, albo malować farbami). I żeby nie zapomnieli zostawić nam numeru telefonu, na który możemy dzwonić w razie potrzeby.
 
Oczywiście zapraszamy chętnych do pomocy:).